22 бер. 2018

Всесвітній день води

22 березня 2018 року відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов'язаних з водними ресурмами на Землі. З цієї нагоди в нашому НВКі проведено ряд заходів: конкурс малюнків, виховні заходи, уроки присвячені даному заходу.
21 бер. 2018

Відкритий урок

21 березня відбулося засідання МО вчителів гуманітарного циклу та відкритий урок з зарубіжної літератури в 7 класі (вчитель Головка Г.М.)
16 бер. 2018

Карпатська Україна

До річниці проголошення Карпатської України в нашому НВК 15 березня відбулися ряд заходів з метою належного відзначення цієї важливої події у житті краю, виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до героїчного минулого нашої області складені заходи, які передбачали:
13 бер. 2018

Шевченківський тиждень «З іменем Кобзаря в серці»

У росяні вінки заплетені суцвіття До ніг тобі, титане, кладемо. Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. Тебе своїм сучасником звемо
13 бер. 2018

Воскресни писанко!

7 березня 2018 року у НВК було проведено шкільний етап фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!", а 13 березня 2018 р. учні та вчителі Лопушнянського НВК І-ІІ ступенів взяли участь в районному етапі фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"
6 лют. 2018

Відкритий урок

6 лютого було проведено відкритий урок з математики у 1 класі
23 січ. 2018

«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»

На Аскольдовій могилі Поховали їх — Тридцять мучнів українців, Славних, молодих…
22 січ. 2018

В НВК пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

Україна – це земля, де народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Україна! Скільки глибини у цьому слові…Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Складною і бурхливою була і досі є доля України. Топталися по ній орди чужинців, ворожі пазурі роздирали її тіло. Українцям і сьогодні доводиться відстоювати незалежність та соборність України. Але вона вистояла тоді і вистоїть сьогодні, залишиться єдиною, соборною та незалежною. Слово соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. По-друге, духовну консолідацію всього населення країни, єдність усіх її громадян, незалежно від їхньої національності.
29 груд. 2017

Новий рік у нашій школі

29 грудня у нашому НВК святкували Новий рік. Святкування відбувалося у дві зміни: 1-4 класи, 5-9 класи
27 груд. 2017

Природоохоронна акція "Годівничка"

Зима - час, коли нашим пернатим друзям потрібна допомога людини, адже їм так важко знайти собі їжу. І тоді людське добро приходить маленьким друзям на поміч.