11 груд. 2018

Виставка новорічних композицій "Замість ялинки - новорічний букет".

23 лист. 2018

Мітинг - реквієм "85 - роковини Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду українського народу" та акція "Запали свічку".
17 вер. 2018

Олімпійський тиждень в НВК

Кожний початок навчального року в навчальних закладах розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. Більшість заходів на олімпійську та спортивну тематику присвячується Дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме у вересні.
3 вер. 2018

Перший дзвоник кличе нас до школи

Сонячного ранку 3 вересня на території НВК спостерігалося пожвавлення і відчувалася святкова атмосфера. По-святковому вдягнені, з букетами живих квітів обговорювали враження про літо дев'ятокласники. Поспішали до НВК схвильовані першачки в супроводі батьків, бабусь і дідусів. Адже для - вчорашніх малюків розпочнеться новий, незвіданий етап – подорож Країною Знань.
3 черв. 2018

Участь у святковій ході

03 червня 2018 року педагогічні працівники НВК взяли участь у святковій ході в смт.Міжгір'я з нагоди проведення районного фестивалю "Проводи отар на полонину".
29 трав. 2018

Мовний табір «Regenbogen». Відктиття табору

29.05.2018 року в Лопушнянському НВК відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору “Rеgenbogen”. З початком табірного сезону дітей привітала директор НВК Жаба Олена Дмитрівна. Діти разом з вчителями заспівали табірну пісню, а також вивчили девіз , склали правила нашого табору та закріпили їх своїми долонями. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал, та ділилися враженнями від першого дня перебування в таборі.
23 квіт. 2018

11 квітня – Міжнародний день визволення нацистських таборів

В цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори, віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах. Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» - голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, що залишилися в живих, сьогодні згадують минуле з болем. Скупі сльози навертаються на очі вцілілих сьогоднішніх ветеранів, а в серцях відлунює тривожне «головне, щоб це більше не повторилося!», «Щоб не повторилося ніколи!».
20 квіт. 2018

Санітарний день

20 квітня у Лопушнянському НВК було проведено санітарний день.
17 квіт. 2018

Виховна година в ГПД

17 квітня вихователем ГПД Лобур Т.С. було проведено відкриту виховну годину в ГПД
23 бер. 2018