27 вер. 2021

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ - СВЯТО РАДОСТІ!

Дитячий садочок - це перший заклад освіти, який зустрічає дитину. Фундамент, який закладається у дитини з раннього віку стає опорою і основою у подальшому житті. Виховання дітей на початку їх життєвого шляху є великою честю і вликою відповідальністю, оскільки від того якими виростуть наші діти залежить майбутнє нашої країни. У садочку працюють люди віддані своїй справі, творчі, креативні, люблячі - котрі забезпечують змістовне і комфортне перебування дітей у закладі.
21 вер. 2021

Тиждень Миру

Мир на Землі це щастя і радість у серцях( виготовлення голубів символів миру, конкурс малюнків, випуск стіннівок
14 вер. 2021

Вибори голови учнівського самоврядування
12 вер. 2021

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогодні в смт. Міжгір'я було проведено спортивні заходи приурочені дню спорту в яких взяли участь і учні Лопушнянського ЗЗСО. Море емоцій, радісні посмішки, задоволення від участі - все це на Міжгірському стадіоні.
10 вер. 2021

Олімпійсий тиждень в Лопушнянському ЗЗСО

З 06 по 10 вересня в нашому закладі освіти проходив Олімпійський тиждень у рамках відзначення Дня фізкультури і спорту. Метою тижня була популяризація фізкультури і спорту, пропаганда здорового життя, заохочення дітей до самовдосконалення і занять спортом. Протягом тижня були сплановані і проведені цікаві і змістовні заходи з учнями всіх вікових категорій.
20 трав. 2021

Тільки не мовчи!

Працює благодійний проект захисту дітей від сексуального насильства " Тільки не мовчи". Метою проекту є дотримання прав та інтересів дитини та її захисту від сексуальної експлутації, торгівлі та насильства.
19 трав. 2021

Твій друг – безпечний рух
5 жовт. 2020

ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ “БАРВИ ОСЕНІ”

Різнобарвною, різноликою, строкатою могли побачити Королеву Осінь учасники освітнього процесу , котрі побували на виставці осінніх експозицій, яку рідготували здобувачів освіти початкової ланки.
24 жовт. 2019

Профорієнтаційна робота в НВК

24 жовтня представники районного Центру зайнятості відвідали НВК
13 вер. 2019

Олімпійський тиждень фізичної культури і спорту!

З 09 по 13 вересня в нашому НВК проходив Олімпійський тиждень у рамках відзначення Дня фізкультури і спорту. Метою тижня була популяризація фізкультури і спорту, пропаганда здорового життя, заохочення дітей до самовдосконалення і занять спортом. Протягом тижня були сплановані і проведені цікаві і змістовні заходи з учнями всіх вікових категорій.