12 квіт. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Світ рослин»

Діти навчилися встановлювати зв'язок між живою і неживою природою, ознайомилися з будовою рослини, що потрібно рослині для життя.
8 квіт. 2019

Всеукраїнський день здоров'я

08.04.2019 року на базі Лопушнянського НВК було проведено свято, присвячене Всесвітньому дню здоров᾽я, яке людство відзначає щорічно 7 квітня. Свято було націлене на формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення до занять фізичною культурою, забезпечення психоемоційного розвантаження учнів.
6 квіт. 2019

ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ (СУБОТНИК) В ЛОПУШНЯНСЬКОМУ НВК

06 квітня 2019 року проведено роботу з благоустрою шкільної та прилеглої до неї території. Приведено в належний санітарний стан спортивний майданчик, відремонтовано огорожі, впорядковано квітники, висаджено дерева, кущі на території НВК.
4 квіт. 2019

УЧАСТЬ У П'ЯТОМУ (РАЙОННОМУ) ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"

26 бер. 2019

Всесвітній день води

26 березня 2019 року у НВК відзначили «Всесвітній день води» в ході якого з учнями середніх класів проведено виховну годину «Вода – джерело життя».
22 бер. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Веселка»

Здобувачі освіти ознайомилися з причиною виникнення веселки, з порядком кольорів, навчилися створювати просту модель веселки, пояснювати їх природу. Було проведено рухливі весняні ігри, анаграму «Із чим порівнюють веселку?»
15 бер. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Весна»

Тиждень «Весна» пройшов цікаво. Діти побували на екскурсії, де познайомилися зі змінами в природі. Здобувачі освіти відгадували загадки про птахів, складали «історії» про тварин, які сплять взимку.
14 бер. 2019

Відбувся шкільний етап конкурсу "Воскресни, писанко!"

Вже стало традицією, щороку проводити у нашій школі огляд-конкурс писанок. Не винятком став і цей рік, позаяк, виготовляти писанки перед Великоднем давня традиція наших предків, що в умовах сучасного світу не втрачає своєї самобутності та популярності.
14 бер. 2019

Відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України

15 березня 1939 року сейм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – «Ще не вмерла Україна».
11 бер. 2019

Живи, Кобзарю, в пам'яті людській

Кожної весни на українську землю приходить велике свято – день народження її геніального сина – Тараса Григоровича Шевченка. Поет залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.