12 вер. 2019

Олімпійський урок

В Лопушнянському НВК відбувся Олімпійський тиждень
24 трав. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Я і природа»

Цього тижня здобувачі освіти ознайомилися із правилами поведінки в природі. Було проведено екскурсію до лісу з метою виявлення змін в природі, рухливі ігри на свіжому повітрі, бесіду «Природа - наш рідний дім, наша годувальниця», «Будь природі другом!».
17 трав. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Літо»

Здобувачі освіти ознайомилися з особливими прикметами літа, правилами безпечної поведінки під час літніх канікул, народними прикметами передбачення погоди.
8 трав. 2019

«1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом

У Лопушнянському НВК під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом .
7 трав. 2019

Незабутнє свято «Прощавай, Букварику!»

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Лопушнянського НВК. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.
3 трав. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Моя родина»

Діти ознайомилися з поняттями «сім'я», «рідня», «рід», «родовід», навчилися розповідати про свою сім'ю, ознайомилися з своїми правами і обов'язками в сім'ї.
30 квіт. 2019

АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.
26 квіт. 2019

Новини НУШ. Тиждень «Великдень»

Учні ознайомилися із різновидами писанок, навчилися описувати свої враження від почутого, побаченого, уважно слухати одне одного в умовах безпосереднього спілкування.
26 квіт. 2019

«Чорнобиль - це подвиг, пам'ять і наш нестерпний біль»

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.
19 квіт. 2019

Проведення шкільного етапу гри Сокіл «Джура» в Лопушнянському НВК

19 квітня 2019 року в Лопушнянському НВК відбувся шкільний етап Всеукраїнської гри Сокіл «Джура», головною метою якої є активізація роботи з відродження козацтва й розвитку історичних, культурних і патріотичних традицій українського народу, виховання юних патріотів на засадах гідності та високої самосвідомості та здорового способу життя.