7 бер. 2019

І знову починається весна... (Свято весни- 8 Березня)

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Завітало воно і до нашого НВК. Цікаво, весело, тепло і піднесено пройшло свято під керівництвом педагога-організатора Юдіни М.В.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови

Це - матір мова. Я звуки твої люблю, наче очі дитини... О мово вкраїнська!... Хто любить її, Той любить мою Україну. В. Сосюра
20 лют. 2019

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам"яті Героїв Небесної Сотні

Історія будь - якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.
15 лют. 2019

Тиждень «Ми - дослідники. Ми- винахідники»

Цікаво пройшов тиждень «Ми- дослідники. Ми- винахідники»
15 лют. 2019

Ти вічний біль, Афганістан!

Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
14 лют. 2019

День Святого Валентина

День Святого Валентина – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
12 лют. 2019

Міжнародний День безпечного Інтернету

Сьогодні в нашому НВК відбувся позакласний захід до Дня безпечного Інтернету: "Безпечна поведінка учнів в мережі Інтернет". Вчитель інформатики Т. Ю. Бунча ознайомила учнів з можливостями мережі Інтернет та розповіла про небезпеки, які можуть чекати там на дітей. Учні були ознайомлені з правилами поводження в Інтернеті, отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на питання, які їх цікавили найбільше. Знайомство з корисними інформаційними сайтами захопило всіх учасників заходів.
22 січ. 2019

Україно, ти для нас єдина! (до 100-ї річниці Дня соборності України)

Соборна Україна нині незалежна, Як квітка синьо-жовта розцвіла. І не згубилася людська любов безмежна До України-неньки і її буття, Що упродовж віків нам мрію дарувала Й наснагу іти до вільного життя. Україно, соборна державо, Сонценосна колиско моя!
24 груд. 2018

Тиждень «Пригоди крапельки. Моє довкілля»

Будні нашого класу – це позитивні емоції: щоденна ранкова зустріч під час якої учні звичайні вправи поєднують з цікавими руханками, іграми, виконаннями різних завдань. Саме в початкових класах необхідно виховувати інтерес до праці.
19 груд. 2018

Свято Миколая

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.