Літній мовний табір 2021

про роботу літнього мовного табору Лопушнянського ЗЗСО І-ІІ ст.

(05 червня– 18 червня 2021 року)

З метою   розвитку інтересу до вивчення іноземних мов, подолання мовного бар’єру, активізація вживання лексики, вивченої на уроках, збагачення словникового запасу учнів, інформування учнів цікавим матеріалом про країни,мова яких вивчається, розвиток творчих здібностей, розширення загального кругозору учнів на базі Лопушнянського ЗЗСО було створено літній мовний табір «Freundschaft».

У роботі літнього мовного табору було задіяно вчителя німецької мови, педагога-організатора, вчителя фізичної культури, вчителя образотворчого мистецтва, вчителів-предметників  та 15 учнів різної вікової категорії.

Організація літнього мовного табору привернула увагу до вивчення іноземних мов. Результатом роботи у літньому мовному таборі є підвищення рівня володіння іноземною мовою та загальноосвітнього рівня. Учні зрозуміли, що навчатися можна цікаво, у грі, що вивчений матеріал можна використати у життєвих ситуаціях під час подорожей, спілкуванні, навчанні за кордоном

День 1. Відкриття мовного табору. Тема «Знайомство». Вітальне слово директора.

День 2. Тема « Моя сім’я». Створення родовідного дерева.

День 3. Тема «Здорова їжа». Конкурс малюнків «Діти за здорове харчування». Вікторина «Смачна їжа». Спортивна година.

День 4. Тема «Пори року». Було проведено флешмоб «Хай яскраво сонце світить» та конкурс малюнків на асфальті.

День 5. Тема  «Природа і погода». Екскурсія до Лопушнянського лісництва. Бесіда з лісником.

День 6. Тема  «Рух – запорука здоров’я». Спортивна година «Веселі старти»

День 7 .  Тема «Німеччина». Вікторина на тему «Німеччина». Перегляд презентацій.

День 8 .  Тема «Україна». Вікторина на тему «Україна». Перегляд презентацій.

День 9. Тема «Свята України та Німеччини». Гра «Пазли. Складання Німеччини». Командні змагання. Гра «Домино».

День 10. Тема «Заняття спортом». Знайомство з видатними спортсменами. Перегляд презентацій про українських олімпійців .Спортивні естафети.

День 11. Тема «Одяг». Гра «Домино». Проектна робота «die Kleidung»

День 12.  Тема «Вільний час і хобі». Спортивні змагання на шкільному подвір   ’ї.

День 13.  Тема «Музика». Вікторина «Угадай мелодію». Шкільна дискотека.

День 14. Тема «Підводимо підсумки». Музичне караоке. До побачення, літній мовний табір. Чекаємо з нетерпінням наступних розваг. Закриття мовного табору. Урочиста лінійка.