Літній мовний табір 2018

ЛОПУШНЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

90015     Міжгірський р-н  с. Лопушне 141   Тел. (03146) 2-86-35

e-mail: [email protected]  Код ЄДРПОУ 25439458

Н А К А З   від  25 травня 2018 року.                                                                                                                        №24   Про організацію роботи літнього мовного табору у 2018   році            На виконання наказу відділу  освіти Міжгірської райдержадміністрації від      «Про організацію роботи літніх мовних таборів  2017 році»                                                             н а к а з у ю :

1. Відкрити літній мовний табір для учнів  Лопушнянського НВК      ⁄15   учнів ⁄  в одну зміну ⁄ 14 днів ⁄ з 29 травня по  11   червня 2018 року.

2. Начальником літнього мовного табору призначити директора НВК Жабу Олену Дмитрівну.

2.1. Розробити план організації виховної роботи в мовному таборі і забезбечити його виконання. Активізувати роботу гуртків в організації  змістовного дозвілля школярів.

2.2.Дотримуватися санітарних, протипожежних правил порядку під час роботи мовного табору. Організувати широку роз’яснюючу роботу серед дітей щодо суворого дотримання правил поводження на воді, з вибуховими речовинами при проведенні екскурсій, походів.

3.Вихователем мовного табору призначити вчителя німецької мови Галас Любов Іванівну, для проведення виховної роботи: педагога –організатора Зятюк Віталію Михайлівну, вчителя фізичної культури Юдіна Олександра Сергійовича,  вчителя образотворчого мистецтва Юдіну Мар҆яну Василівну, вчителів-предметників та класних керівників згідно графіку роботи. Покласти на них відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей.

4. Техпрацівниками літнього мовного табору призначити Касинець Марію Іванівну та Савинець Марію Василівну.

5.  Психологом літнього мовного табору призначити Савку Віталія Петровича.

6. Бібліотекарем літнього мовного табору призначити Бітлян Ганну Дмитрівну.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор НВК:                                        О. Д. Жаба